komunikaty
Lista zgłoszeń - Rajd Wielkanocny (30.03.2016 11:13)
Kategoria: komunikat | Tagi: Rajd Wielkanocny, KJS, rajd amatorów

Publikujemy listę zgłoszeń do Rajdu Wielkanocnego. W regulaminie zrobiliśmy fourtkę dla osób, które ze względu na Święta nie wysłały zgłoszenia i istnieje możliwość zapisania się na miejscu w biurze imprezy na torze FSO Żerań. Należy zgłosić się przed zakończeniem BK i opłacić wpisowego gotówką.

 

KLASA 1
Mariusz Regulski / Damian Ellwart - Fiat Seicento
Maciej Jermakow / Łukasz Ruciński - Fiat Seicento

KLASA 2
Mariusz Chlebowski / Krzysztof Chlebowski - Fiat Cinquecento
Jacek Goździk / Łukasz Ługowski - Toyota Starlet
Tomasz Oczkoś / Artur Płochocki - Mitsubishi Colt
Marcin Bąbel / Patryk Bąbel - Peugeot 106
Łukasz Łaziński / Filip Kopycki - Subaru Justy
Maciej Serwiński / Kamil Makowski - Peugeot 106
Maciej Kwiatkowski / Katarzyna Susfał - Skoda Favorit
Mariusz Rasiński / Rafał Rasiński - Polonez Caro
Michał Gadomski / Kamil Spernacki - Peugeot 106

KLASA 3
Tomasz Bojanowicz / Piotr Osiak - Citroen C2
Rafał Samborski / Piotr Kulikowski - VW Polo
Kacper Terlikowski / Krzysztof Zdunek - Citroen Saxo
Dominik Kassyanowicz / Norbert Kassyanowicz - VW Polo
Sebastian Dziadosz / Marcin Dziadosz - Honda Civic
Bartek Teter / Rafał Ochocki - Citroen Saxo
Marcin Sobek / Piotr Cyzio - Honda Civic
Patryk Rybarczyk / Marcin Pogorzelski - Honda Civic
Anna Paczyńska / Paweł Krupiński - Skoda Felicia

KLASA 4
Jakub Kosiński / Agnieszka Załęcka - Honda Civic
Maciej Słowik / Michał Targosiński - BMW E30
Krzysztof Rajter / Przemysław Wadowski - Opel Astra
Łukasz Rak / Michał Rak - BMW E36
Konrad Komorowski / Michał Gac - Renault Clio
Bartosz Kowalski / Artur Łęczycki - Opel Astra GSI
Dominik Kalinowski / Jacek Pajączkowski - Opel Astra
Michał Bosakirski / Łukasz Nyszk - BMW E36
Mateusz Siemienkiewicz / Michał Słupski - BMW E36
Michał Gołębiewski / Stefan Stratew - BMW 318
Milan Skrobić / Włodzimierz Skrodzki - BMW 318

KLASA 5
Szymon Sieńko / Marta Grodzicka - BMW E36
Marek Szcześniak / Dariusz Chodzyński - Subaru GT
Rafał Bilski / Krzysztof Wowkonowicz - Toyota Celica GT4
Norbert Byśkiniewicz / Michał Hutnik - Subaru GT
Dorota Luty / Sebastian Luty - Mitsubishi Lancer Evo X
Leszek Możdżyńskli / Konrad Puniewski - BMW E36
Marek Roefler / Jan Trybulski - Subaru Impreza
Filip Kamieński / Mateusz Sewer - Subaru Impreza STI

KLASA GOŚĆ
Hubert Broniarek / Piotr Boye - Fiat Seicento
Krzysztof Guzowski / Dariusz Biernacki - Renault Clio 1.8 16V
Krzysztof Skalski / Dariusz Dekuczyński - BMW M3

 

REKLAMA PTS 2016



kalendarz imprez klubowych
30
Marca2019
- Trening Rallycross przed sezonem 2019
<< Marzec 2019 >>
P W S C P S N
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

imprezy zakończone:

zak. 9/3/2019

zak. 3/3/2019

zak. 23/2/2019

zak. 9/2/2019




przygoda z Ak-Rzemieslnik


- Jak zapisać się do klubu

- Gdzie trenować

- Gdzie startować

- Sędziowanie na zawodach




Autodrom Słomczyn


Najnowsze galerie na stronie ak-rzemieslnik.pl:

Prezentacja NAC RALLY TEAM 2019 (15.03.2019)
1. runda Puchar Toru Słomczyn (9.03.2019)
Zimowy Otwarty Dzień Słomczyn (12.01.2019)









© Automobilklub Rzemieslnik 2010 - 2018